W dniu 15.08.2012 o godzinie 16 rozpoczeły się Zawody Karpiowe na Zbiorniku Retencyjnym w Jeżewie.     Do udziału w zawodach zgłosiło sie 14 drużyn. Drużyny  bedą rywalizować w dwóch sektorach o I miejsce ,które jest jednocześnie nominacją do udziału w finale Mistrzostw Polski  organizowanych przez P.F.W.K. Organizator przewidział nagrody za zajęcie I,II,III miejsca a także za „Największa Ryba” i dla wszystkich uczestników nagrody pocieszenia o łacznej kwocie ponad 11 tys.zł

16.08.

Drugi dzień Zawodów i pierwsze ważene,łączna waga złowionych ryb to 45.300 kg.

Pierwsze miejsce  w, tym dniu zajeli uczestnicy na stanowisku 3B (BOROWCZYK WIESŁAW ,WOŹNIAK GRZEGORZ) 16,500kg złowili największą rybe Amur o wadze 11,400kg

Najwiecej ryb złowił team na stanowisku 6B- KRZYŻOSZCZAK PAWAŁ- LOKS SŁAWOMIR (5 ryb o łącznej wadze 13kg)

Kolejne miejsce zajeła drużyna na stanowisku 6A(DESKA DANIEL,PRZYBYLSKI KRYSTIAN) dwa karpie o łącznej wadze 7,300

Czwartym teamem w, tym dniu  jest drużyna na stanowisku 2A (ZAREMBA FRANCISZEK,WACHOWSKI HENRYK)  6,300kg

Team na stanowisku 5B(WERBLIŃSKI DAWID, ADAMCZAK MACIEJ)2,200kg.

Pozostałe teamy bez ryby.

17.08.

Kolejny dzień Zawodów i kolejne złowione ryby o łącznej wadze 39,650kg .

Dziś na pierwszym miejscu team na stanowisku 6A waga zloionych ryb to 21,650kg w tym największa ryba w dniu10,400kg

Kolejne miejsce zajmują w dniu dzisiejszym  zawodnicy na stanowisku 6B (KRZYŻOSZCZAK PAWAŁ- LOKS SŁAWOMIR) dwa karpie o wadze 3,00kgi 1,500kg

Do rywalizacji właczył się team 3A ( OSIEWICZ TOMASZ, OSIEWICZ PIOTR)3,900kg,team 7B(BARANOWSKI MAREK, RUT MACIEJ)3,300kg.

(WIESŁAW BOROWCZYK,WOŹNIAK GRZEGORZ)3B dołowili dziś karpia o wadze3,200kg,,oraz 5 B(WERBLIŃSKI DAWID, ADAMCZAK MACIEJ)karp o wadze 2,800kg

Po dwóch dniach zawodów pierwsze miejsce na dzień 17 .08 12 zajmuje (DESKA DANIEL ,PRZBYLSKI KRYSTIAN)  29,250kg

Drugie  3B (WIESŁAW BOROWCZYK,WOŹNIAK GRZEGORZ)18,700kg.

Trzecie   6B- (KRZYŻOSZCZAK PAWAŁ- LOKS SŁAWOMIR) 17,500kg

18.08.

Przedostatni dzień rywalizacji.Łączna waga złowionych ryb to 50,350kg

Team na stanowisku 4B (Komarnicki Jan,Heiduczek Marian) pochwalić sie mogą dziś wynikiem 23,500kg ,w tym najwieksza dziś złowioną ryba o wadze 7,800kg

Kolejne miejsce 7B (Baranowski Marek,Rut Maciej) karp o wadze 7,650kg

Na trzecim miejscu w dzisiejszym dniu znależli się 6B (KRZYŻOSZCZAK PAWAŁ- LOKS SŁAWOMIR)ryba o wadze 5,800kg

2B Twardowski Rafał i Walczak Łukasz złowili rybę o wadze 4,500kg,oraz team na stanowisku 6A złowili 2 ryby o wadze 3,900kg

Kolejne miejsca zajeli 3B (BOROWCZYK WIESŁAW ,WOŹNIAK GRZEGORZ) oraz team 5B (WERBLIŃSKI DAWID, ADAMCZAK MACIEJ) karpie o wadze 2,500kg

Po trzech dniach rywalizacji prowadzii 6A (DESKA DANIEL ,PRZBYLSKI KRYSTIAN) 33,150kg

Drugie miejsce zajmuje 4B  (Komarnicki Jan,Heiduczek Marian) 23,500kg

Trzecie miejsce  6B (KRZYŻOSZCZAK PAWAŁ- LOKS SŁAWOMIR) 23,300kg

Tuż za podium na dzień dzisiejszy są 3B (BOROWCZYK WIESŁAW ,WOŹNIAK GRZEGORZ) 21,200kg

Rywalizacja trwa nadal, ostatnia szansa na poprawienie wyników :-)

19.08.

Ostatni dzień zawodów i ostatnie chwile na poprawienie wyników.

Dzisiaj najwięcej ryb złowili 7B  (Baranowski Marek,Rut Maciej) 6 Karpi o wadze 12.300kg

Tuz za nimi  6B (KRZYŻOSZCZAK PAWAŁ- LOKS SŁAWOMIR) 4 ryby o wadze 11.800kg

3B (BOROWCZYK WIESŁAW ,WOŹNIAK GRZEGORZ) poprawili swój wynik o wage 5,200kg

Także  6A (DESKA DANIEL ,PRZBYLSKI KRYSTIAN) złowili karpia o wadze 5,000kg,oraz team 5B (WERBLIŃSKI DAWID, ADAMCZAK MACIEJ) karp 2kg

Łączna waga złowionych ryb dzisiejczego dnia to 36,300kg

Godzina 10.00 zakończenie zawodów.

Godzina 13.00 ogłoszenie wyników .

Podsumowanie Zawodów

Ogólna waga wszystkich złowionych ryb w sektorze A-48,350kg ,w sektorze B-122,250, co daje nam wynik 170,600kg

Najwiekszą rybe złowił  3B (BOROWCZYK  WIESŁAW ,WOŹNIAK GRZEGORZ) Amur -11,400kg

Wszystkim uczestnikom gratuluje wyników i udziału.

Podziekowania dla sponsorów zawodów czyli CARPSHOP (Dawid Patlewicz-Poznań) i CARP-WORD ( Wojciech Lenda-Wrocław)

Podziekowania także dla organizatorów czyli

P.Z.W. Okreg Poznań za udostepnienie zbiornika na zawody

Władz samorządowych Burmistrza Borku Wlkp

Koło P.Z.W. Borek Wlkp

I kolegów z Klubu Karpiowego ,,Karpik” , którzy wykonali wszystkie czynnosci związane z organizacją i prowadzeniem Zawodów

wyniki z dnia 19.08.2012 godz 13.00

NR

STAN.

IMIE I NAZWISKO

Waga

16.0812.

Waga

17.08.12

Waga

18.08.12

Waga

19.08.12

SUMA

MIEJSCE

1A

WOŹNIAK ŁUKASZ

WIŚNIOWSKI JANUSZ

0,00

0.00 

 

0.00 

0.00 

0.00 

10-14

2A

ZAREMBA FRANCISZEK

WACHOWSKI HENRYK

6,300

0.00 

0.00 

0.00 

6.300 

 

7

3A

OSIEWICZ TOMASZ

OSIEWICZ PIOTR

0,00

3.900 

0.00 

0.00 

3.900 

 

9

4A

GAWROŃSKI TOMASZ

KRET KRZYSZTOF

0,00

0,00 

0.00 

0.00 

0.00 

 

10-14

5A

NOWACKI ADAM

PAŹDZIERSKI JAN

0,00

0,00 

0.00 

0.00 

0.00 

 

10-14

6A

DESKA DANIEL

PRZYBYLSKI KRYSTIAN

3,200

4,100

10,400 

2.100

3.200

4.200

2.050

2.000 

1.900

 

5.000 

38.150 

1

7A

MAGDZIAK IRENEUSZ

BILEWICZ ANDRZEJ

0,00

0,00 

0.00 

0.00 

0.00 

 

10-14

NR

STAN

IMIE I NAZWISKO

Waga

16.0812.

Waga

17.08.12

Waga

18.08.12

Waga

19.08.12

SUMA

MIEJSCE

1B

BŁASZAK MIROSŁAW

ZAJDEL RYSZARD

0,00

0,00 

0.00 

0.00 

0.00 

 

10-14

2B

TWARDOWSKI RAFAŁ

WALCZAK ŁUKASZ

0,00

0.00 

4.500 

0.00 

4.500 

 

8

3B

BOROWCZYK WIESŁAW

WOŹNIAK GRZEGORZ

11,400

5,100

2.200 

2.500 

3.000 

2.200

26.400 

3

4B

KOMARNICKI JAN

HEIDUCZEK MARIAN

0,00

0,00 

7.800 

3.800

3.200

3.200

3.000

2.500

0.00 

23.500 

 

4

5B

WERBLIŃSKI DAWID

ADAMCZAK MACIEJ

2,200

2,800 

2.500 

2.000 

9.500 

 

6

6B

KRZYŻOSZCZAK PAWAŁ

LOKS SŁAWOMIR

3.000

2.000

2.200

2.100

3.700

1.500 

3.000

 

 

5.800 

2.500 

3.050

3.350

2.900

35.100 

2

7B

BARANOWSKI MAREK

RUT MACIEJ

0,00

3.300 7.650 2.100 

2.200

2.300

1.900

1.800

23.250 

 

5

 

 

 

Dodano: Sierpień 20, 2012